facebook pixel
Czosnek niedźwiedzi

11,99 zł

8,99

Produkt niedostępny

Informacje

Tak naprawdę czosnek niedźwiedzi wykazuje wszystkie właściwości czosnku pospolitego. To, co go wyróżnia, to jednak zawartość niektórych substancji, a konkretnie związków siarki. Niepozorne, choć bardzo użyteczne związki wykazują z kolei szereg dobroczynnych właściwości. Dzięki nim sprawnie działa bowiem układ sercowo — naczyniowy człowieka i jego przewód pokarmowy.

Co więcej, czosnek niedźwiedzi i zawarte w nim substancje, efektywnie zwalczają też różnego rodzaju wirusy i bakterie. Doskonale radzą sobie również z drożdżakiem Candida Albicans, który wywołuje grzybicę. Gdyby tego było mało – niedawne badania udowodniły, że niepozorny czosnek okazuje się też skuteczny w walce z chorobami nowotworowymi!

Czosnek niedźwiedzi, a ryzyko choroby nowotworowej

O największym dobrodziejstwie czosnku niedźwiedziego świadczy fakt, że działa on niczym silny przeciwutleniacz. Jako najbogatsza w związki siarki roślina w Europie, chroni człowieka przed działaniem wolnych rodników i mobilizuje układ odpornościowy do pracy.

Z tego powodu uważa się, że stanowi również broń w walce z nowotworami. Zwalcza komórki nowotworowe nawet tych odmian choroby, które uważa się za niezwykle groźne. Niedawno przeprowadzane badania dowiodły, że skuteczność czosnku niedźwiedziego odnotowuje się nawet

w stosunku do glejaka – raka mózgu uznawanego za wyjątkowo złośliwy.

Walka z pasożytami, grzybami i wirusami za pomocą czosnku

Z pomocą czosnku możemy stanąć też do walki z pasożytami, grzybami i wirusami. Infekcje wszelkiego rodzaju zwalczają tu bowiem lotne substancje, a więc kwasy fenolowe. Rozpuszczają one zalegającą w oskrzelach wydzielinę i pomagają się jej pozbyć.

Poza tym czosnek niedźwiedzi działa w takich sytuacjach niczym antybiotyk. Skutecznie eliminuje bakterie, oczyszczając tym samym zarówno przewód pokarmowy, jak i przewód oddechowy. Dzięki niemu pozbędziemy się też drożdżaka oraz owsików czy nawet tasiemca! Wniosek? Niepozorny i dla niektórych niezbyt przyjemnie pachnący czosnek, okazuje się tak naprawdę naturalnym lekarstwem na wiele schorzeń!

Produkt wegański. 

Bestsellery

Promocje %