facebook pixel

Nutura sklep ze zdrową żywnością

Zdrowe nawyki żywieniowe

Bez sztucznych dodatków

Bez dodatku oleju palmowego

Najlepszej jakości w poręcznym opakowaniu

Bestsellery

Promocje %

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór maseł orzechowych. Wszystkie produkty zostały wykonane z naturalnych składników bez sztucznych dodatków. W naszej ofercie znajdziesz produkty tj. masło orzechowe bez soli i cukru, oraz oleju palmowego, dzięki czemu stanowią one doskonałe uzupełnienie zbilansowanej diety. Zdrowe masło orzechowe sklep Nutura oferuje w wielu wariantach smakowych co sprawia, że każdy klient może znaleźć produkt dostosowany do swoich preferencji. W naszym asortymencie znajdują Państwo także w 100% naturalne masło migdałowe. Sklep Nutura zapewnia najwyższą jakość produktów. Wszystkie nasze masła mają niepowtarzalny smak, dzięki czemu nadają się do jedzenie same jak i sprawdzają się jako dodatek do potraw oraz deserów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Najlepsze masło orzechowe sklep Nutura proponuje konsumentom, którym zależy na 100% zawartości orzechów ziemnych - dzięki temu nasze masło odznacza się smakiem, który zachwyca niejedno podniebienie. Osoby poszukujące ciekawego uzupełnienia dla orzechów, mogą spróbować masła orzechowego z dodatkiem wiórków kokosowych. Podobnie dobrym źródłem tłuszczów będzie masło migdałowe - sklep nasz oferuje wyroby z prażonych nieblanszowanych migdałów, które - dzięki wapniowi, cynkowi, magnezowi i potasowi stanowią przekąskę pełną energii.

W naszym sklepie znajdziesz naturalne produkty, tj. masło orzechowe z migdałów i masło orzechowe laskowe zrobione z naturalnych składników