facebook pixel

Blog

Z jakich gatunków orzechów wyrabia się masła i kremy?

Marzec 2, 2021

Masła orzechowe i kremy to wyroby, które ukochali sobie miłośnicy orzechów i nie tylko. Zajadają się nimi także dzieci, a zapaleni kucharze wykorzystują je jako dodatek do wytrawnych potraw.

Więcej

Na czym polega różnica między olejem kokosowym rafinowanym a nierafinowanym?

Luty 9, 2021

Każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia ze zdrową żywnością wie, że olej kokosowy jest najzdrowszym olejem roślinnym dostępnym na rynku. A kto jeszcze tego nie wie, powinien jak najszybciej przekonać się na własnej skórze, jakie korzyści niesie ze sobą włączenie tego produktu do codziennej diety.

Więcej

Krem orzechowy z dodatkiem pomarańczy i maku o smaku piernikowym - słodki pomysł na prezent :)

Grudzień 18, 2020

Jeśli w większości domów unosi się zapach piernika, a mandarynki w supermarketach rozchodzą się jak świeże bułeczki, to znak, że Święta Bożego Narodzenia są tuż za rogiem. Na dobre rozpoczyna się świąteczna gorączka, której towarzyszy kompletowanie prezentów dla najbliższych. Tym, którzy nadal szukają pomysłów na odpowiedni podarunek, śpieszymy z pomocą, przedstawiając pewną słodką inspirację.

Więcej

Wartości odżywcze orzechów laskowych

Grudzień 14, 2020

Zbawienne właściwości orzechów laskowych zostały dostrzeżone na długo przed odkryciem kilokalorii, sporządzeniem pierwszego układu pierwiastków chemicznych czy chociażby klasyfikacją witamin. Wiedza na temat źródła zdrowotnych korzyści nie była tak ważna jak namacalne, widoczne niemal gołym okiem efekty regularnego spożywania dojrzałych owoców leszczyny.

Więcej

Witamy na blogu!

Grudzień 4, 2020

Został on stworzony żeby przybliżyć naszą działalność.

Więcej